קבלנים ויזמים

צרו קשר לתכנון הפרויקט הבא שלכם

התקנת מזגן vrf – מה זה אומר?

התקנת מזגן vrf אם אתם רוצים להתקין מזגן כדאי לכם להכיר את חברת ארד מערכות מיזוג מכיוון שזו חברה מעולה. אך בואו נלך רגע אחורה ונשאל את עצמנו מה המשמעות של מזגן VRF. אנו שומעים כל הזמן את השם הזה אך לא יודעים מה זה אומר ומה המשמעות של התקנת מזגן vrf. אם כן מזגן זה הוא מזגן אשר יכול לעבוד בהספקי חשמל שונים וכך לשלוט בקירור העסק או הבית שלכם.

פעמים רבות מזגן VRF הוא מזגן חזק מאוד היכול לקרר חללים רבים וזה יתרון גדול. הפירוש של מזגן VRF הוא Variable refrigerant flow וזה אומר כי המזגן יכול לעבוד בתפוקות קירור משתנות ובהתאם גם צריכת החשמל. כיום הפופולריות של מזגני VRF גדלה ונראה כי יותר ויותר אנשים יחברו לקנות מזגן בטכנולוגיה זאת עקב היתרונות הרבים שלה עליהם נרחיב גם בפסקה הבאה.

התקנת מזגן vrf – האם כדאי לי להתקין מזגן VRF או מזגן רגיל?

עולה השאלה האם כדאי לנו לבצע התקנת מזגן vrf או שמא התקנה של מזגן רגיל? אם כן קודם כל הדבר תלוי במקום אותו אתם רוצים לקרר וככל שהמקום הזה יותר גדול ומחולק כך עדיף פעמים רבות לבחור במערכת VRF.
עוד עליכם להבין כי פעמים רבות מערכת VRF חסכוני יותר בחשמל וזאת מכיוון שהוא מקרר על פי טמפרטורת החדר וכך אם החדר קר הוא משתמש בפחות חשמל מה שמזגן רגיל לא יודע לעשות. יש לציין עוד כי מזגן VRF מאפשר לנו לקרר בכל חלל בצורה שונה וכך בסלון לדוגמא אנו יכולים לקרר מאוד ואילו בחדר השינה לקרר פחות וזה יתרון גדול שאי אפשר להתעלם ממנו.

האם כל טכנאי יכול להתקין מערכת VRF?

עולה השאלה האם התקנת מזגן vrf זה משהו שכל טכנאי יכול לעשות או שמא רק אחדים יכולים לבצע זאת? אם כן אתם צריכים להבין כי התקנה של מערכת VRF דורשת הסמכה, ידע, ניסיון, לימוד והבנה רבה ולכן לא כל טכנאי יכול לבצע את ההתקנה של מזגן זה ואת זאת עליכם לזכור.

אהבתם? שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

קראו טיפים והמלצות נוספים

עלות מזגן vrf

עלות מזגן vrf

מהי עלות מזגן vrf ? יותר ויותר ישראלים מתחילים להבין את היתרונות העצומים שבמערכת מזגנים מסוג vrf .בהתאמה, הם רוצים לשמוע מהי עלות מזגן vrf

להמשך קריאה »

קבלנים ויזמים

צרו קשר לתכנון הפרויקט הבא שלכם