קבלנים ויזמים

צרו קשר לתכנון הפרויקט הבא שלכם

פרויקטים

ייעוץ, תכנון והתקנה | פיקוח-על

אם אתם מחפשים מקצועיות, אמינות, איכות ושקט נפשי, הגעתם למקום הנכון! חייגו עכשיו לקביעת פגישת יעוץ בחינם ללא כל התחייבות.

element

חברתנו מתמחה במגוון תחומים ופועלת בשת"פ עם אדריכלים מהנדסים ובעלי מקצוע מובילים. כל עבודה נעשית ברמת גימור גבוהה תחת תשומת לב לפרטים הקטנים, תוך שימוש בחומרי גלם וציוד בעל תו תקן.

אספקה, התקנה ושרות למערכות מיזוג אוויר של כל החברות מיחידות מיזוג קטנות ועד מערכות מיזוג מתקדמות, בניית חדרי קירור/הקפאה לעסקים ולשוק המוסדי.

כל פרויקט מתבצע בהתאמה אישית לצרכים ולתקציב הלקוח. אנחנו אתכם לכל אורך הדרך עד לסיום הפרויקט המיועד.

modisoft
פיקוח-על וליווי פרוייקטים

פרויקט רחב היקף מודיסופט

אנחנו מלווים חברה זו במשך שנים, ובפרויקט זה הם ביקשו תכנון ופיקוח על התקנת מיזוג לארבעה בתים שהם בנו. ביצענו תכנון והתאמה לנכס, התאמת תקציב, ושילוב בין קבלני עבודה. זה פרויקט מורכב הדורש נסיון ומיומנות, כאשר לכל בית נדרש פתרון

להמשך קריאה »
פרוייקטים
פיקוח-על וליווי פרוייקטים

מפעל מטבחי אביבי בדרום

עבודת החלפת 400 מטר צנרת גז לא תקנית, במערכת VRF במפעל בדרום. תכנון וביצוע עבודה מאוד מורכבת הדורשת תשומת לב לפרטים רבים. משרדים מאוכלסים בעובדים וריהוט רב. מציאת נתיבים חדשים לצנרות הגז וכל זאת בזמן שהמקום המשיך לעבוד, כולל הלחמות

להמשך קריאה »
herzelia
ייעוץ, תכנון והתקנה

בית פרטי בהרצליה פיתוח

תכנון וביצוע התקנת מערכת הפועלת בטכנולוגית VRF לבית בשטח בנוי של כ– 800 מ"ר, תוך שימת דגש על מינימליזציה של הנמכות תקרה ושמירה על איכות ללא פשרות. יחידות המיזוג הותאמו לכל חלל וחלל.מיזוג ע"י מערכת בתפוקה בת כ– 32 טון

קרא עוד »
profit_pic
ייעוץ, תכנון והתקנה

חדר כושר פרופיט Profit – סניף חדרה

תכנון והתקנת מערכות מיזוג בחלל בגודל של כ-1,300 מ״ר, תקרה עד גובה 7 מטר. תכנון מאוד מורכב בשל החלל הגדול והגבוה בעל עומס חום גדול, אשר דורש גם מערכות איוורור. תכנון אשר הביא תוצאות מיזוג טובות ולשביעות רצון הלקוח, וגם

קרא עוד »
office
ייעוץ, תכנון והתקנה

מתחם משרדים המיועדים להשכרה

משרד בעל תקרה סטנדרטית ולא גבוהה. רצון להמנע מבניית הנמכות תקרה (להסתרת תעלות) הביא לייצור תעלות עגולות / גלויות בצבע RAL עם חתיכות אלומיניום בתוכו. הותקנו שתי יחידות אינוורטר משולבות מערכות דמפר חכמות. תודה ל״כוכב הפח״ על שיתוף הפעולה.

קרא עוד »
sea_and_sun
ייעוץ, תכנון והתקנה

התקנת מיזוג בפרויקט סי אנד סאן

התקנת מערכת VRV של דייקין עם מעבה מקורר מים בדירה חדשה בפרויקט הדיור היוקרתי SEA AND SAN. בשל בעיות במגדל המים של הבנין ועל מנת להמנע מבעיות עתידיות, הוספנו רכיבים המגנים ומשפרים את איכות מי העיבוי.

קרא עוד »
עלות מזגן vrf
ייעוץ, תכנון והתקנה

תירוש בית מכירות פומביות

תכנון והתקנת מערכת מיזוג בחלל המכיל מאות לקוחות בזמן מכירות פומביות. התקנת מערכת בחללים מאוד בעייתיים לגישה ובשל הגובה הנמוך, כמעט ללא שימוש בתעלות פח. ע"מ ליעל ולחסוך בעלויות הקמה נעשה שימוש גם בתשתית קיימת, תוך כדי התאמתה למערכת החדשה.

קרא עוד »

קבלנים ויזמים

צרו קשר לתכנון הפרויקט הבא שלכם