פרויקטים

ייעוץ, תכנון והתקנה | פיקוח-על

אם אתם מחפשים מקצועיות, אמינות, איכות ושקט נפשי, הגעתם למקום הנכון! חייגו עכשיו לקביעת פגישת יעוץ בחינם ללא כל התחייבות.

element

חברתנו מתמחה במגוון תחומים ופועלת בשת"פ עם אדריכלים מהנדסים ובעלי מקצוע מובילים. כל עבודה נעשית ברמת גימור גבוהה תחת תשומת לב לפרטים הקטנים, תוך שימוש בחומרי גלם וציוד בעל תו תקן.

אספקה, התקנה ושרות למערכות מיזוג אוויר של כל החברות מיחידות מיזוג קטנות ועד מערכות מיזוג מתקדמות, בניית חדרי קירור/הקפאה לעסקים ולשוק המוסדי.

כל פרויקט מתבצע בהתאמה אישית לצרכים ולתקציב הלקוח. אנחנו אתכם לכל אורך הדרך עד לסיום הפרויקט המיועד.

AVIV

מפעל מטבחי אביבי בדרום

עבודת החלפת 400 מטר צנרת גז לא תקנית, במערכת VRF במפעל בדרום. תכנון וביצוע עבודה מאוד מורכבת הדורשת תשומת לב לפרטים רבים. משרדים מאוכלסים בעובדים וריהוט רב. מציאת נתיבים חדשים לצנרות הגז וכל זאת בזמן שהמקום המשיך לעבוד, כולל הלחמות מעל הנמכות תקרה קיימת ומעברים מאוד צרים, מתוך דגש שלא לגרום לנזקים ופתיחת קירות קיימים.
מיקום מערכות מיזוג המקוריות בוצע ללא חשיבה על שירות וטיפולים. כמובן שבאותה ההזדמנות גם בוצעו הטיפולים.

מודיסופט

פיקוח ותכנון על פרויקט רחב היקף

אנחנו מלווים חברה זו במשך שנים, ובפרויקט זה הם ביקשו תכנון ופיקוח על התקנת מיזוג לארבעה בתים שהם בנו. ביצענו תכנון והתאמה לנכס, התאמת תקציב, ושילוב בין קבלני עבודה. זה פרויקט מורכב הדורש נסיון ומיומנות, כאשר לכל בית נדרש פתרון מיזוג אחר. ביחד עם האדריכל והמעצב התאמנו את המערכות למבנה ופתרנו בעיות הצבה. כמו כן ביצענו פיקוח צמוד על הקבלן המבצע תוך הקפדה על טיב העבודה וחלקים איכותיים ומאושרים ע״י היצרן.

tirosh_logo

תירוש בית מכירות פומביות

תכנון והתקנת מערכת מיזוג בחלל המכיל מאות לקוחות בזמן מכירות פומביות. התקנת מערכת בחללים מאוד בעייתיים לגישה ובשל הגובה הנמוך, כמעט ללא שימוש בתעלות פח. ע"מ ליעל ולחסוך בעלויות הקמה נעשה שימוש גם בתשתית קיימת, תוך כדי התאמתה למערכת החדשה. מיזוג על ידי מערכת תוצרת חברה LG בתפוקה בת כ-32 טון קירור.

sea-and-sun

התקנת מיזוג בפרויקט סי אנד סאן

התקנת מערכת VRV של דייקין עם מעבה מקורר מים בדירה חדשה בפרויקט הדיור היוקרתי SEA AND SAN. בשל בעיות במגדל המים של הבנין ועל מנת להמנע מבעיות עתידיות, הוספנו רכיבים המגנים ומשפרים את איכות מי העיבוי.

cropped-.קליגלר-לוגו-ברקע-שקוף-1

מתחם משרדים המיועדים להשכרה

משרד בעל תקרה סטנדרטית ולא גבוהה. רצון להמנע מבניית הנמכות תקרה (להסתרת תעלות) הביא לייצור תעלות עגולות / גלויות בצבע RAL עם חתיכות אלומיניום בתוכו. הותקנו שתי יחידות אינוורטר משולבות מערכות דמפר חכמות. תודה ל״כוכב הפח״ על שיתוף הפעולה.

profit-gym

חדר כושר פרופיט Profit - סניף חדרה

תכנון והתקנת מערכות מיזוג בחלל בגודל של כ-1,300 מ״ר, תקרה עד גובה 7 מטר. תכנון מאוד מורכב בשל החלל הגדול והגבוה בעל עומס חום גדול, אשר דורש גם מערכות איוורור. תכנון אשר הביא תוצאות מיזוג טובות ולשביעות רצון הלקוח, וגם בעלויות סבירות.
מערכת VRF תוצרת טושיבה בתפוקה בת כ-75 טון קירור, בצרוף יחידות מיני מרכזי תוצרת חברה אלקטרה, כולל מפוחי יניקת אויר ואוויר צח. 

arad logo

בית פרטי בהרצליה פיתוח

תכנון וביצוע התקנת מערכת הפועלת בטכנולוגית VRF לבית בשטח בנוי של כ– 800 מ"ר, תוך שימת דגש על מינימליזציה של הנמכות תקרה ושמירה על איכות ללא פשרות. יחידות המיזוג הותאמו לכל חלל וחלל.
מיזוג ע"י מערכת בתפוקה בת כ– 32 טון קירור תוצרת חברת SANYO.