קבלנים ויזמים

צרו קשר לתכנון הפרויקט הבא שלכם

מה זה מזגן VRF כל המידע שחשוב להכיר

אחד הדברים שישראלים רבים עושים כשהם מבצעים שיפוץ בבית או רוכשים דירה חדשה הוא להתקין בה מזגנים. הדבר הגיוני בארץ חמה כמו שלנו, אך מה שרבים לא יודעים זה שיש כמה שיטות אוורור שהן לא בדיוק המזגן המרכזי שלמדנו להכיר. מילות החיפוש " מה זה מזגן VRF " הם אחד מהחיפושים הפופולאריים בגוגל ועדיין אנשים לא לגמרי יודעים מה זו המערכת הזו. על מנת לעשות לכם קצת סדר, אנחנו ב " ארד מערכות מיזוג" הכנו מדריך שיסביר לכם את כל מה שצריך לדעת על מזגני VRF.

אז מה זה מזגן VRF?

מערכת המיזוג שמוכרת בשם מזגן VRF היא מערכת מיזוג אוויר שעובדת על מעבה שיכול לשלוט בתפוקת החשמל והקירור שהוא מייצר. מה שמבדיל את המערכת הזו ממערכות מיזוג אחרות היא היכולת שלה לשלוט במיזוג בכל חדר בנפרד, כך שתוכלו לקרר חדר אחד ולחמם חדר אחר באותו הזמן! את מערכת המיזוג הזו יש להתקין בתוך המבנה ובהתאמה לצורתו.

האם משתלם לי להתקין מערכת מיזוג VRF?

מבחינה כלכלית, מערכת מיזוג כזו היא אופציה משתלמת. נכון שמחירי ההתקנה והעלויות הראשוניות הן יקרות יותר ממחירי המזגנים הסטנדרטיים, אך ההשקעה הופכת לשווה במיוחד ככל שהזמן עובר. אמינות המערכת ועלויות התפעול השוטפות של המערכת נמוכות במיוחד, והיכולת של המערכת לשלוט בתפוקת החשמל של עצמה יכולה להוריד את עלויות החשמל בכ-50 אחוזים!

מי יכול להתקין עבורי את מערכת המיזוג?

אנחנו בטוחים שכשחיפשתם " מה זה מזגן VRF " קפצו לכם לא מעט פרסומות של אנשי מקצוע שהתחייבו להתקנה מעולה של מערכת המיזוג המשופרת הזו. מומלץ לוודא שההתקנה מבוצעת על ידי טכנאי מזגנים שכבר התקין מערכות כאלו בעבר ויודע כמה צריך להיות זהירים ולהתאים את המערכת בצורה מושלמת לבית.

אנחנו מקווים שהצלחנו להסביר לכם קצת יותר טוב מה זה מזגן VRF. במידה ויש לכם שאלות נוספות או שאתם כבר רוצים להזמין ולהתקין מערכת מיזוג משלכם, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בהקדם!


מה זה מזגן vrf

אהבתם? שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

קראו טיפים והמלצות נוספים

aradweb3

סיבות לנזילת מים מהמזגן

תופעת נזילת מים, כתוצאה מפעולת המזגן, היא תופעה מוכרת מאוד.כמעט בכל המקרים, כאשר מתרחשת נזילה כזו היא מגיעה מהיחידה הפנימית שנמצאת בתוך הבית.מהם הדברים שתוכלו

להמשך קריאה »

קבלנים ויזמים

צרו קשר לתכנון הפרויקט הבא שלכם