קבלנים ויזמים

צרו קשר לתכנון הפרויקט הבא שלכם

התאמה והתקנה של מערכת מיזוג

מערכת מיזוג

קשה לדמיין את החיים ללא מערכת מיזוג ראויה, במיוחד בארצנו החמה ובמיוחד בחודשי הקיץ הלוהטים במיוחד. באמצעות וויסות הטמפרטורה והלחות במבנה, מערכות מיזוג אוויר ממלאות תפקיד חיוני ביצירת חללים סגורים נעימים ונוחים עבור כולם. חללים ממוזגים כיאות מקדמים את הרווחה והפרודוקטיביות של האנשים השוהים במבנה.

סוגים שונים של מערכות מיזוג

קיימים מספר סוגים שונים של מערכות מיזוג אוויר, ביניהם ניתן לבחור לפי צרכים והעדפות. ראשית, קיים המזגן המפוצל, הסוג הנפוץ ביותר של מערכות מיזוג, אשר מורכב מיחידה פנימית ויחידה חיצונית. היחידה הפנימית מכילה את סוללת המאייד ואת המאוורר, בעוד היחידה החיצונית מכילה את סוללת המדחס והמעבה.
סוג שני הוא מערכת מיזוג מרכזית, אשר משמשת לקירור מבנים שלמים או מספר חדרים. מערכת זו מורכבת מיחידה מרכזית אשר מחוברת למספר תעלות אוויר המובילות את האוויר הממוזג לחדרים ואזורים שונים במבנה.

סוג שלישי מערכת VRF

היתרונות של התקנת מערכת מיזוג

ראשית כל, במיוחד אחרי בילוי יום אוגוסט אחד במזג האוויר החם שלנו בארץ, כל אדם יבין את החשיבות של מערכות מיזוג בשמירה על סביבת פנים נוחה. שמירה על טמפרטורות ורמות לחות נעימות היא מהותית על מנת לאפשר סביבת מגורים ראויה. בנוסף, במסגרות מסחריות ומשרדיות, מערכות מיזוג אוויר מהותיות לשמירה על על סביבת עבודה נוחה ונעימה. כך, בתי עסק יכולים לשמר ולשפר את הפרודוקטיביות, היעילות והמורל של צוות העובדים. אם אתם שוקלים התקנת מערכת מיזוג במבנה שלכם, תרצו לבחור במערכת מן האיכות הגבוהה ביותר. לשם כך כדאי שתבחרו בחברה אמינה, מקצועית ומנוסה כמו "ארד", חברה מובילה בארץ בתחום של מערכות מיזוג אוויר. החברה היא בעלת 40 שנות ניסיון בתכנון והתקנה של מערכות מיזוג בארץ, ויכולה להתאים לכל לקוח את פתרונות המיזוג האידיאליים לצרכיו, באמצעות גמישות מחשבתית ומקצוענות.

אהבתם? שתפו:

קראו טיפים והמלצות נוספים

מיזוג

מיזוג VRF

מערכת VRF שפירושה באנגלית Variable Refrigerant Flow, היא מערכת מיזוג אוויר מסוג DX (Direct Expansion). במערכת מסוג זה ישנה יחידה חיצונית המכילה 'מדחס משנה תפוקה'

להמשך קריאה »
vrf מה זה

vrf מה זה

עולם המזגנים משתנה כל העת כתוצאה מהכניסה של טכנולוגיות חדשות ומתקדמות יותר בתחום. בהקשר זה רבים מנסים להבין מה זה Vrf ועל כך נרחיב במאמר

להמשך קריאה »

קבלנים ויזמים

צרו קשר לתכנון הפרויקט הבא שלכם