קבלנים ויזמים

צרו קשר לתכנון הפרויקט הבא שלכם

מזגן VRF מחירים – כל הפקטורים שמרכיבים את המחיר

לכל מי שיצא לחפש בגוגל את שלושת המילים " מזגן VRF מחירים " בוודאי יצא לתהות אודות מחיר המזגן. אנחנו יודעים שהמחיר שלו גבוהה יותר מהמחירים של מזגנים אחרים בשוק, כפי שאנחנו מודעים לעובדה שהמחיר מבריח ישראלים רבים מלרכוש את המערכת הזאת. לצערנו, ישראלים רבים מפספסים מזגן איכותי שיכול לתת תמורה רחבה הרבה יותר מכל מזגן אחר. על מנת לעזור לכם למצוא את ההיגיון, אנחנו ב" ארד מערכות מיזוג " הכנו מדריך קצר שיסביר את כל מה שעומד מאחורי מחירי מזגן ה-VRF.

מה הם המחירים הסטנדרטיים של מזגני VRF?

כשאנחנו מדברים על מזגן VRF, מחירים סטנדרטיים הם מחירים הנעים סביב כמה עשרות אלפי שקלים. חשוב לזכור כי המחיר הוא לא עבור המערכת עצמה בלבד אלא הוא מכיל בתוכו מספר שירותים ופרמטרים.

מזגן VRF מחירים – ממה הם נובעים?

ישנם המון פרמטרים המשפיעים על המחיר, אספנו עבורכם את השלוש המרכזיות:
• תכנון מיקום והתקנת המזגן – בשונה משיטות מיזוג אוויר אחרות, לפני שמבצעים התקנת מערכת VRF יש לתכנן את ההתקנה שלה לפרטי פרטים, לבדוק שהמערכת מתאימה למבנה הבית ושהיא אכן יכולה להגיע לכל החדרים. גם התכנון והזמן שתשקיעו בו שווים לא מעט כסף.

• המעבה – המעבה הוא לב ליבה של מערכת ה-VRF. הוא זה שקובע ומגדיר את כוחו של המזגן, מה שאומר שככל שהוא גדול יותר כך תוכלו להנות ממזגן חזק ואיכותי יותר. עם זאת, ככל שהמעבה גדול יותר כך גם המחיר עולה וכן תקבלו תפוקה פחות מדוייקת ליחידות הקטנות שבבית.

• עלות ההתקנה – ההתקנה של מערכת זו מסובכת וארוכה יותר מהתקנה של כל מזגן רגיל, וגם התשלום לבעלי המקצוע עלול לעלות לכם לא מעט. עם זאת, חשוב לוודא שהמתקין שלכם הוא מורשה והתקין מערכות דומות בעבר. התקנה של מערכת זו מבוצעת בסטנדרטים גבוהים ותחת פיקוח היבואן, סטנדרט זה מבטיח אמינות לאורך שנים.

אנחנו מקווים שהצלחתם להבין מה עומד מאחורי מחירי מזגני VRF. בפעם הבאה שתתקלו בכתבה בעלת כותרת כמו " מזגן VRF מחירים, האם זה שווה את זה? " תוכלו לדעת בביטחון שהתשובה היא כן.

מזגן VRF מחירים

אהבתם? שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

קראו טיפים והמלצות נוספים

aradweb3

סיבות לנזילת מים מהמזגן

תופעת נזילת מים, כתוצאה מפעולת המזגן, היא תופעה מוכרת מאוד.כמעט בכל המקרים, כאשר מתרחשת נזילה כזו היא מגיעה מהיחידה הפנימית שנמצאת בתוך הבית.מהם הדברים שתוכלו

להמשך קריאה »

קבלנים ויזמים

צרו קשר לתכנון הפרויקט הבא שלכם